Multi-funkce, pěší Turistika Nouzové Přikrývky PET Nátěr Venkovní Přežití Camping Deka, První Pomoc Deka 210*160cm

Nové

12.20 Kč

Materiál: PET film + povlak

Barva: zlaté a stříbrné dva tón

Velikost: 210*160cm

Hmotnost: 0.08 kg

Zlato a stříbro dvoubarevná použití:

Zlato-vnějšek: Stříbrná-polyester polyesterová fólie odráží teplo, které se ztratí z těla, což umožňuje lidem, aby se zabránilo teplotní ztráty a zůstat v klidu čekat na záchranu.

Stříbrnou stranou směrem ven: hliníkové fólie deka může odrážet vysoké teplotě okolního světa a zabránit tělo spaluje. (např pouště, lesních požárů, požárů budov, atd.)

Při použití v noci nebo při nízké teplotě prostředí, to může držet své vlastní teplo z vyzařováno, a dvou-barevné, reflexní tkaniny povrch usnadňuje záchranáři zjistili, že to je dobrá deka pro nouzové přežití.Také se používá v kempu když přidal se k vnitřní vrstva spacáku pro zvýšení izolační schopnosti.

Seznam produktů: venkovní první pomoc deka nouzové deka života-úsporné izolační deku, opalovací krém, deku přežití venkovní produkty

Štítky: erotické hračky vibro míč, elektrický utahovák mramor, šaty vzory pro dospělé, vánoční dárková krabička eko, auto výfukové potrubí cíl, kostým chlapci diy nápady, případě, že telefon karl huawei, řetěz pytel, popruh, pozlacené, dvoulůžkový moře peřinu.

Značka sunyard
Původ KN(Původu)
Typ Nouzové Přikrývky

Napsat svou recenzi!

Multi-funkce, pěší Turistika Nouzové Přikrývky PET Nátěr Venkovní Přežití Camping Deka, První Pomoc Deka 210*160cm

Napsat svou recenzi!

Související produkty