EARLFAMILY 13cm x 8,5 cm Stříbrná Lab Štěně Auto Samolepka Roztrhané Kovové Obtisk Reflexní Stříbrné Samolepky Labrador Psa Vinyl Obtisky

Nové

32.68 Kč

Pokud máte další potřeby, můžete mě kontaktovat

Podpora velkoobchod / Podpora vlastní samolepky

Popis: Nálepky nalepit na téměř všechny rovné povrchy!jen peel a stick!Dlouho trvající 5+ let života pro venkovní a 7 + krytý trvanlivost Vyzdobit váš: Camper Van, nákladní automobil, karavan, Stěny, Loď, lednička jen o jakýkoliv plochý hladký čistý povrch!Návod K Použití: 1. Rub štítku, aby být jisti, že převod páska je správně dodržovány nálepku. 2. Čisté a suché požadované oblasti.Samolepky se bude držet nejlépe vyčistit hladké povrchy. 3. Odstranit vosk krycí pomalu, ujistěte se, že štítek zůstane dodržen transparentní přenos páska 4. Opatrně umístěte nálepku na požadované oblasti. 5. Rub štítku z jedné strany na druhou, což eliminuje všechny vzduchové bubliny. 6. Použít objekt jako kreditní kartu, ujistěte se, že celá nálepka je plně přilne k povrchu. 7. Pomalu vytáhněte přenášecí pásky, ujistěte se, že žádná část samolepka zůstává na převod pásku. 8. Zkontrolujte vzduchové bubliny.Ve většině případů vzduchové bubliny mohou být pracoval na okraj štítku, ale pokud ne, pin hole umožní, aby vzduch ven a stát prakticky neviditelné.Vaše nálepka je nyní bez obav!

Tipy Pro Použití: 1. Se nevztahují na extrémní zima nebo horké Povrchy.Ideální teplota musí být mezi 60°C A 90°F. 2. Nedotýkejte se lepidla, oleje z pokožky se zabránilo lepení. 3. Před použitím nálepky ujistěte se, že žádný vosk nebo olejové produkty na povrchu Vinyl Obtisky: jsou DIE-CUT obtisky smyslu tam není žádné pozadí.Pokud je barva pozadí v obrázku je použita pouze jako příklad.Pozadí, barva bude barva povrchu umístíte nálepku na, nebo zrušte, pokud jste ji na okno.Vinyl Nálepky jsou 3 kusy: 1. Horní vrstva je transparentní převod pásku. (Drží svůj obtisk nebo nálepku spolu, dokud není použita) 2. Střední vrstva je váš skutečný obtisk nebo nálepku (je vložena mezi Aplikační Pásky a Vosk Podložce) 3. Spodní vrstva je vosk podložce. (chrání lepidlo, dokud obtisk je připraven být použita) 4. Ne mytí v 24 hodin.

Štítky: jdm nálepka, earlfamily nálepka, earlfamily sexy, earlfamily vinyl, nálepka waifu, Auto Samolepka, earlfamily anime, anime vinyl na auto, anime samolepka vinyl, pin up samolepka.

Kategorie Samolepky
Funkce 1 Car styling / Auto samolepka
Položka Délka 13
Balení Není Přibalen
Typ Lepidlo Štítku
Vodotěsné Ano
Typ Položky Samolepky
Styling osobnost
Místo Původu Čína (Pevnina)
Počet samolepek 1 Ks
Položka Výška 0
Funkce 2 Reflexní samolepka Vodotěsné 3D
Položka Průměr 0
Horký Produkt Ano
Vlastnosti 3D
Design Zvíře
Šířka Položky 8.5
Název Modelu Auto Samolepka
Typ Štítku Auto Tělo
Vhodné pro Auto,Kolo,Notebook,Skateboard,Zavazadla,Zdi atd.
Typ Materiálu Vinyl
Model Zvířecí Vzor
Značka earlfamily
Kvalitní Horní Vysoké
Nálepka Umístění Kufr

Napsat svou recenzi!

EARLFAMILY 13cm x 8,5 cm Stříbrná Lab Štěně Auto Samolepka Roztrhané Kovové Obtisk Reflexní Stříbrné Samolepky Labrador Psa Vinyl Obtisky

Napsat svou recenzi!

Související produkty