Mytologie Pro Blackview BV6100 Matka Flex Kabel Hlavní FPC 6.88"Mobilní Telefon Opravy Dílů

Nové

99.99 Kč

Mytologie Pro Blackview BV6100 Matka Flex Kabel Hlavní FPC 6.88"Mobilní Telefon Opravy Dílů

Popis: 1,100% Testovány Nové!Nikdy Předtím Použity! 2,Balení: 1 x Hlavní Flex Kabel pro Blackview BV6100 mobilní telefon.Hlavní Flex Kabel

Vezměte prosím na Vědomí: > Před nákupem, prosím, podívejte se na obrázek pečlivě a potvrdit, zda je vhodný pro váš model mobilního telefonu.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás. > Veškeré zboží, které prodáváme, jsou v dobré kvalitě a za přísné zkoušky před tím, než jsou odeslány.Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou. > V mém produktu,máme naši značku a logo.Zásilky: 1. Budeme posílat zásilky do 3 dnů po kupujícím zaplacení je ověřena www.jonas-tour.cz. 2. Naše ceny nejsou včetně určení celní povinnost. 3. Budeme zodpovědný za Číně celní problém a kupující by měl být zodpovědný za určení celní problém .Přepravní čas: 1: www.jonas-tour.cz Standardní Dodávky,je třeba 10~55 pracovní dny nebo více. 2: DHL,potřebovat 3~6 pracovních dní.Zpětnou vazbu: 1. Pokud jste uspokojit se dodat zboží, prosím, prosím, pomoci odejít pozitivní zpětnou vazbu a budeme dělat totéž pro tebe. 2. Staráme se o naše cenné zákazníky, a bude se snažit řešit nějaké nečekané problémy. 3. Pokud nejste uspokojit se zboží, prosím neváhejte nás kontaktovat v čase.Prosím, don ' t open jakýkoli spor,Budeme vždy v našich silách vyřešit problém a žít až do své spokojenosti.

Důležitá Poznámka: poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping.Všechny vrátit zboží musí být v dobrém stavu.Musí být pod resalable stavu.Man made vady nejsou zárukou, jako je rozbité, poškrábaný a tak dále.Před instalací obrazovce, nebo další příslušenství, prosím, podívejte se na naše obrazovky nebo jiné příslušenství.Pokud není žádný problém, můžete si ji nainstalovat na váš mobilní telefon.Jakmile je nainstalován na vašem telefonu, jsme vám nedává žádnou záruku nebo náhradu škody.

Štítky: blackview pro, blackview ip68 obrazovce, blackview 9900 e, blackview bv6100, bv9700 pro screen, blackview bv8000 pro, nabíjení pro blackview bv9500, blackview bv9100 telefon, bv6100, Pro 9900.

Používá Se Pro Matka Flex Kabel Pro BV6100
Design BAR
Značka Mytologie
Kompatibilní Značka Další
Číslo Modelu Pro Blackview BV6100
Použití Další

Napsat svou recenzi!

Mytologie Pro Blackview BV6100 Matka Flex Kabel Hlavní FPC 6.88"Mobilní Telefon Opravy Dílů

Napsat svou recenzi!

Související produkty