Růžový baby girl room decoration nordic děti, plakát, děti, školky wall art malířské plátno kreslené draka poster print canvas

Nové

39.21 Kč

Podrobnosti o produktu Název: Malířské Plátno Materiál: Plátno Přizpůsobení: Přijmout, vítejte přizpůsobit obrázky a velikostí. 1. Cena je jeden kus, každá velikost odpovídá různé ceny a různé obrázky, věnujte Prosím pozornost výběru velikosti a obrázku. 2. Všechny produkty neobsahují žádné rámy nebo nadbytečných snímků, poměr obrazu bude upraven v závislosti na velikosti, které jste zakoupili (mírně stlačený nebo oříznutí). 3. Všechny produkty jsou profesionálně tištěné s vysoce kvalitní inkoust na vysoce kvalitní nepromokavé matné plátno, inkoust, vyberte je vysoce kvalitní šetrné k životnímu prostředí pigmentový inkoust, Nicméně, to je normální pro všechny tištěné výrobky mají mírný inkoust zápach. 4. Barvy, které vidíte na monitoru může být blízko k vytištěné barvy, Nicméně, vzhledem k rozdílům v monitoru, kalibraci barev, perfektní zápas nemůže být zajištěna. 5. Každý plakát je ručně řezané a měřit, a tam může být chyba asi ±2 mm, která nebude mít žádný dopad.

Poznámka: ceny z obrázků s vlastní atributy výše uvedené jsou pouze pro referenční účely, ne skutečné ceny.Kontaktujte nás pro aktuální cenu, jaká bude cena poskytované podle vaší velikosti.

Štítky: Přímořská krajina, 5 piece anime plátno, plechové dětské pokoje, pláž plakáty a tisky, foto dětský pokoj, surf plakát, kite bear, dítě srst pokoj, lidi plakát, ok baby room.

Velikost 21x30cm,30x40cm,40x50cm,50x70cm,60x80cm, or contact us customized
Číslo Modelu G4355
Originální No
Režim rámečku Bez Rámu, plátno obraz pouze
Střední Vodotěsné Inkoust
Funkce Dekorativní malba,fotografie, rekvizity,Ozdoby,obrázek,plakát, atd.
Je Inteligentní Zařízení No
Typ Plátno Tisků
Technics Sprej Malování
Rám No
Formulář Samostatný
Tvar Svislý Obdélník
Styl Moderní
Materiál Vysoce kvalitní plátno
Původ KN(Původu)
Předměty Dopis
Pokud vlastní Ano, kontaktujte nás na míru
Podpora Základní Plátno

Napsat svou recenzi!

Růžový baby girl room decoration nordic děti, plakát, děti, školky wall art malířské plátno kreslené draka poster print canvas

Napsat svou recenzi!

Související produkty