JINHAO X450 VELKÉ ČERVENÉ A ZLATÉ kuličkové PERO JINHAO 450

Nové

128.96 Kč

Jinhao Craft Pero je inspirovaná dlouhou historii a nádherné tradiční kulturu Číny, která přispívá k jemné umělecké prvky a koncepce, a to je zpracované a hotové špičkové světové techniky.Díky originální design, špičkové materiály, vynikající řemeslné zpracování, to znamená vynikající kvalitu, trend v obchodu, cenné pro sběr a svědkem historie.

Typ: kuličkové pero

Značka: Jinhao

Pero Stav: 100% Nové

Náplň: 9.8 cm délka

Uzávěr: Push na typu cap

Barva: Matná černá

Hmotnost: 37 g ca.

L h: cca 138 mm.

Balení obsahuje

1 X Pero

Náš cíl: poskytovat 100% spokojenost!

Prosím, pošlete e-maily na nás, pokud máte nějaké obavy před prodejem a po prodeji, náš zákaznický servis je vždy zde, aby vám uspokojující odpověď.

Platba:

Přijímáme všechny platební metody availabel na www.jonas-tour.cz.kom.Můžete si vybrat některý, který je pro vás nejvhodnější.Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení www.jonas-tour.cz, a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Pošleme položky do 1 pracovního dne, jakmile vaše platba je dokončena.Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatek, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro zásilky odmítnout.Pak náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Děláme nebo nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, že bayer bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Barevný Nesoulad:

Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, abychom zjistili, jestli retrun nebo vrácení peněz je možné

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Pokud máte nějaký problém s našimi položky nebo služby, prosím, neváhejte nás kontaktovat, první před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.Děkuji moc

Profesionální Psací potřeby Dodavatel , Vítejte velkoobchod !

www.jonas-tour.cz je dobrý obchod, plat, jsme rozšířit naše podnikání zde a rozšířit naše pověst pro vynikající služby zákazníkům, který byl postaven více než 10 let obchodování tím, že poskytuje velkou hodnotu a podporu pro všechny naše zákazníky v Ebay.S desítkami tisíc výrobky odeslány, jsme se pochopit věci, které záleží na vás, kupující.

Budeme vždy usilovat o nejlepší kvalitu výrobků, což je důvod, proč můžeme s jistotou stát náš slib z čisté kvalitě, čistý design.

Všechny položky jsou kontrolovány v průběhu výroby a před balením.Skladem máme také kompletní sortiment náhradních dílů.Můžeme a bude šťastně vám poskytnout poprodejní služby, kterou si zasloužíte.

Jsme neustále přidávat nové produkty do našeho obchodu, proto prosím přijďte a navštivte nás vždy!

Obchodní hodiny : 9:00 - PM 11:00 , pondělí - sobota

Užijte si nakupování v mém obchodě!

Jako vždy, pokud máte nějaké dotazy, prosím, odeslat zprávu do našeho týmu Zákaznického Servisu, kteří jsou až příliš rádi pomohou.

Štítky: arrtx kartáč, bod kovové kuličkové pero, dřevěné kovové kuličkové pero, značka peněženku, korejský marker pen, jádro kovové kuličkové pero, šedé kovové kuličkové pero, 12 ks fluorescenční pero, obrys perem nastavte, vyplnit mezery.

Smazatelný, Nebo Ne No
Psaní Bod 0,7 mm
Číslo Modelu jinhao x450
Použití Kancelářské A Školní Pero
Typ Kuličkové Pero
Materiál Kovové

Napsat svou recenzi!

JINHAO X450 VELKÉ ČERVENÉ A ZLATÉ kuličkové PERO JINHAO 450

Napsat svou recenzi!

Související produkty