Barevné Romantické Senzor LED Mushroom Noční Světlo Nástěnné Svítidlo Home Dekor Květina Noční Světlo Kreativní Módní Noční Světlo

Nové

24.18 Kč

Název produktu; lotus leaf noční světlo

Produkt Styl: Lehké Ovládání Série

Rozměry výrobku: 40*60*80

Zdroj světla: LED světelný zdroj

Příkon světelného zdroje: 0,5 W

Vstupní napětí: 110V-220v.

Velikost balení: neutrální balení

Použití výrobku: dětský pokoj, regál, ložnice, koupelna, obývací pokoj, venkovní, atd.

Když světlo se stává tmavý, světlo se automaticky zapne, když světlo se stává jasné, světlo se automaticky vypne

Vlastnosti:

Automatické řízení osvětlení, napájení je pouze 1, skutečná úspora energie a nízká spotřeba.

Pomocí energeticky úsporné s dlouhou životností LED světelného zdroje, může pracovat nepřetržitě po dobu více než 50 000 hodin.

Design výrobku je vynikající a elegantní, s přihlédnutím praktičnost a dekorativní funkcí, která je musí mít produkt pro domácí.

Návod k použití:

Po zapojení napájení, noční světlo se automaticky upravit jas LED světla podle jasu okolního světla a automaticky zapnout nebo vypnout světla, když vnější světlo je tmavé nebo světlé.Tento produkt je vhodný pro použití v obývacích pokojích, toalety, ložnice, regály, pracovny a jiné domácí místa .

Bezpečnostní Opatření:

Tento produkt je určen pouze pro použití v interiéru nebo v místech, kde nebude vystaven dešti nebo stříkající vodě.Prosím, nedotýkejte se kolíků při používání tohoto výrobku nebo, nedotýkejte se výrobku, když se vaše ruce jsou mokré.

Prosím, drž se dál od prostěradel, záclon a jiných hořlavých materiálů, a přestat používat přípravky na vlasy, když jsou mokré.Nerozebírejte ani neupravujte sami, a vyhnout se dětí dotknout.

Pouze střední ohledem na toto noční světlo má barevné gradient, a 2 světla vedle něj jsou teplé světlo a nemění barvu.

Vlastnosti:

1. Úspora energie: malé noční světlo se využívá nejvíce populární LED technologie, ultra-nízká spotřeba energie, tak nízké, jak 1 kWh za rok.

2. Inteligence: Teplá a inteligentní high-tech světla spínač ovládání, automatické přepínání podle okolního světla, ovládání osvětlení inteligentní switch.

3. Krásné: roztomilý a vtipný tvar hřibu změnil staromódní obraz tradiční lampy přidat život zájmu, a umožní vám cítit přirozené zvyky.

Štítky: houbový přívěsek, led osvětlení senzor, papoušek vitráže, přenosný světelný senzor, mobilní světelný senzor, led senzor baterie, dekor hub, lampa hub, zásuvka led, senzor světla pes.

Původ KN(Původu)
Použití DOVOLENOU
Energie Spínač
Napětí 220V
Je Baterie Zahrnuty Ano
Je Žárovky Zahrnuto Ano
Zdroj Světla LED Žárovky
Certifikace NIC
Materiál Těla plastové
Je Baterie Potřebné No
Tvar Houba
Napájecí Zdroj Dobíjecí Baterie
Typ Baterie Lithium-iontová
Příkon 0-5W
Značka BLUEKING
Je Inteligentní Zařízení No
Typ Noční Světlo

Napsat svou recenzi!

Barevné Romantické Senzor LED Mushroom Noční Světlo Nástěnné Svítidlo Home Dekor Květina Noční Světlo Kreativní Módní Noční Světlo

Napsat svou recenzi!

Související produkty