Vysoce kvalitní Velkoobchodní dtg oděv tiskárny

Nové

104 345.25 Kč

1.Haiwn t-shirt tisku stroje řady produktů jsou využívány pro průmyslovou výrobu.To kombinuje rychlý tisk rychlost a elegantní design v obleku, aby digitální tiskové produkce, aby se stal realitou.

2.Vytisknout pohodlně a suché okamžitě.Naše t-shirt tisk stroj má 5760 * 1440 dpi rozlišení a 6 barevný tisk výběru, který poskytuje realistický design, kvalita.Naše t-shirt tisk stroj je velmi spolehlivý, perfektní design pro inkoustový systém a trysky hydratační zařízení, zajištění kontinuity výroby a sprej kvalitu tisku.

3.Naše t-shirt tisk stroj je použitelný pro mnoho druhů z různých materiálů, s profesionální barevné separace software si uvědomit, tisk na tričko ,bavlněné tričko ,plátěná obuv ,oděv ,hedvábí, tkaniny, polyesterové tkaniny, pásky ,vlajky atd. vysoce kvalitní, úsporu energie, ochranu životního prostředí, poptávka na trhu.

PS:Rip software je zdarma pro vás!

Poznámka:

1.Pokud tam je žádné zvláštní požadavky, tiskárna bude dodáno podle jmenovitého napětí v zemi kupujícího.pokud kupující mají speciální požadavek, prosím, uveďte požadované napětí s cílem zpráva.

2.Všechny tiskárny, aby nedošlo obsahují inkoust ,pokud budete potřebovat ,můžete si koupit to z naší továrny nebo místní trh .

Poznámka: budeme posílat různé plug typ podle různých zemí 1. Pokud tam je žádné zvláštní požadavky, tiskárna bude dodáno podle jmenovitého napětí země kupujícího, pokud kupující mají speciální požadavek, prosím, uveďte požadované napětí s cílem zpráva. 2. Alll tiskárny, aby nedošlo obsahují inkoust, pokud budete potřebovat , si můžete koupit z naší továrny nebo místní trh.

1. Haiwn t shirt tisk stroj pouze tisk na textil, jako je T-shirt?Můžete také tisknout na pevné materiály, jako je telefon,kůže, akryl, pero, atd..?

Haiwn t-shirt printing stroje jsou multifunkční tiskárny :

Vyplněním textilní inkoust, Je tisk na všechny druhy textilií,jako jsou bavlna, polyester, vlna, nylon, džíny, atd.

Po změně vyplnit eco solvent inkoust, tiskárna může také tisknout na telefon pouzdro, pero, trsátka,golfový míček, kůže, akryl, atd.

2.V jaké barvy textilií lze tisknout?

Textil t-shirt tisk stroj může tisknout všechny druhy barev textilu.

3.To musí být ošetřeny pre-povlak ?

Ne, pouze černá nebo tmavě barevný textil je třeba být ošetřeny povrchovou úpravou před tiskem.

4.Jak můžeme začít tiskárnu používat?

Pošleme manuál a výukové video s balíčkem tiskárny.

Před použitím zařízení,prosím, přečtěte si návod a sledovat výukové video a pracovat výhradně jako návod.Budeme také nabídnout vynikající služby, které poskytuje zdarma technickou podporu on-line.

5.A co záruka?

Naše továrna poskytuje jeden rok záruka: všechny díly (s výjimkou tiskové hlavy,inkoust čerpadlo a inkoustové kazety) otázky na běžné použití, bude poskytovat nové do jednoho roku(nezahrnuje náklady na dopravu).Za jeden rok, pouze poplatek na náklady.

6. Co je náklady na tisk?

Obvykle,1.25 ml inkoustu může podporovat tisk A3 v plné velikosti obrazu.Náklady na tisk jsou velmi nízké.

7.Jak mohu nastavit výška v tisku?

Haiwn t-shirt tisk stroj instaluje infračervené čidlo, takže tiskárna může rozpoznat výška tisku objekty automaticky.

8.Kde mohu koupit náhradní díly a inkousty?

Naše továrna také dodat náhradní díly a barvy,můžete si koupit z naší továrny přímo, nebo jiných dodavatelů ve vašem místním trhu.

9.Co o údržbu tiskárny?

O údržbu,doporučujeme pro napájení na tiskárně jednou za den.

Pokud nechcete používat tiskárnu delší než 3 dny, prosím, vyčistěte tiskovou hlavu pomocí čisticí kapaliny, a dát na ochranné kazety na tiskárně (ochranné kazety jsou speciálně použité pro ochranu tiskové hlavy)

Naše továrna poskytuje jeden rok záruka:

Všechny komponenty (s výjimkou tiskové hlavy ,inkoust čerpadlo a CISS/inkoustové kazety) selhání na běžné použití, bude poskytovat nové do jednoho roku(není zahrnuto poštovné).Za jeden rok, pouze poplatek na náklady .

S Haiwn tiskárny obdržíte Výukové DVD, Manuál, doživotní bezplatnou technickou podporu na lince.Jakékoliv dotazy při používání našich strojů, náš technik vám poskytne doba života technickou podporu on-line přímo .

Štítky: epson p50 tiskárna, tiskárny hp laserjet, role papíru tepelné, hiti tiskárny, epson l850 tiskárny, baterie tiskárny, nástěnné tiskárny, dtg tiskárny pro tričko, inkoustové mini tiskárna, dtg tiskárny.

Max. Velikost Papíru A2
Barva Rychlost Tisku až 15 tmavé tričko /hr
Rychlost Tisku 8ppm
Podporuje Síťový Tisk Pevné
velikost tisku A2(407mmx600mm)
Typ textilní inkoustové tiskárny
Certifikace CE
Značka airwren
Max. Usnesení 2880*1440dpi
Použití dtg tiskárny
Napětí 100-240V
Aplikace Pro Komerční
řidič window7/8/10
Balení Dřevěné pouzdro
Hrubá hmotnost 120KG
Vnitřní Paměť NIC
Velikost 930x810x660 mm(WxLxH)
Typ Rozhraní USB
Datum Zahájení 2015
inkoust textilní inkoust
Paper Feed Mode Auto
Černá Rychlost Tisku až 50 lehká košile /hr
Software rip software
Styl Barva
Číslo Modelu Haiwn-T600
režim tisku CMYK+4W
rozlišení tisku 2880x1440dpi
Oboustranný Tisk No

Napsat svou recenzi!

Vysoce kvalitní Velkoobchodní dtg oděv tiskárny

Napsat svou recenzi!

Související produkty