5451 Evropa a Amerika Nový Styl Slitina Shuanghuan Náhrdelník Kreativní Retro Jednoduchý Náhrdelník Nabídka Zboží

Nové

138.55 Kč

(Obrázek je převzat pod světlo, tam může být mírný barevný rozdíl s skutečnou věc, pokud se vám líbí, prosím, pochopit, děkuji)

pokud nechcete poradit počet produktů, můžete si je přímo.Obchod má právo na výchozí žádné zboží.To není v rozsahu nedostatku.To je tímto efektivní.

Xiao Yin e-commerce firma

byli jsme neustále přináší nejnovější příslušenství ~

kupující oznámení:

veškeré zboží na tomto webu v podstatě mají skutečné fotografie, podrobné pokyny, materiály, rozměry, velikosti, atd. Vzhledem k různé osvětlení, jas, pozadí a úhly snímání, efekt dítěte displej bude mít také určitý stupeň odchylky.Pokud jste ideální kupující, který vyžaduje, aby dítě 100%, prosím, buďte opatrní.

Tak, že můžete zmínit zboží v co nejkratší možné době a v nejbližší místo.

O platba:

tento obchod dočasně nepodporuje na dobírku.Pro bezpečnost vašich finančních prostředků, je doporučeno použít on-line platby.

O Podepisování: ujistěte se prosím, označení pro zboží, pokud jsou dodávány.Pokud se zaregistrujete pro ně, jako jsou členové rodiny, přátelé, stráže, atd., budete mít za to, že podepsala pro ně.Prosím, ujistěte se, že otevřít ji na místě podepsat.Pokud je zboží poškozené během přepravy, prosím, ověřit tvrzení přímo k poskytování personální, nebo odmítnout podepsat.

Vzhledem k tomu, šperky, je vnímání spotřebního zboží.

O hodnocení:

------------------------------------------------------------------ hot-prodej poklady------------------------------------------------------------------

Štítky: Kryt, flash přívěsek, Z NEREZOVÉ OCELI, ecu, hořák auto, mt20u2, 4g64, 4g63, křišťálové srdce, moikama.

Modelování GEOMETRICKÉ
Zhejiang Yiwu
Styl Ženy s

Napsat svou recenzi!

5451 Evropa a Amerika Nový Styl Slitina Shuanghuan Náhrdelník Kreativní Retro Jednoduchý Náhrdelník Nabídka Zboží

Napsat svou recenzi!

Související produkty