DC 5V Gumové 360 Automatické Válcování Vodotěsné Inteligentní Interaktivní Kluk Hračka Pet Koule Blikající RGB LED Světlo, USB Dobíjecí pro Kočka, Pes

Nové

338.31 Kč

Popis Barva: Žlutá, Modrá, Zelená Napájení Vstup: DC 5V Vstupní Proud: 350 mAh Nabíjení Jack: USB rozhraní Jmenovité Napětí: DC 3.4 V - 4.2 V Baterie: vestavěná lithium baterie Jmenovitý Výkon: 3,7 V, 300 mAh Životnost Baterie: přibližně 5 hodin pro kontinuální válcování a LED světla.Vlastnosti:

- Vnější případě, že míč je vyroben převážně z ekologicky šetrné silikonu, který je bezpečný a trvanlivý.Existují tři barvy na výběr.

- Míč je navržen tak, aby bylo vodotěsné.Domácí zvířata mohou hrát to jak na souši a ve vodě.To je také velmi snadné pro vás, aby čisté.

- Míč může změnit směr automaticky a náhodně.Ne, je potřeba pomoci.Je to zdarma válet na koberci.

- 360 stupňů automaticky pádu v různých směrech a vícebarevné LED světla, aby hračka míč více atraktivní pro vaše kočky a psy, to"ll plně jiskra vaše domácí mazlíčky zájem.

- Vaše domácí zvířata budou užívat hodně legrace a zábavy s touto interaktivní míč.Můžete použít tento míč trénujte své domácí mazlíčky a hrát spolu s nimi.Stačí začít bavit s vaší krásné domácí zvířata.Balíček zahrnuje 1 x Inteligentní Interaktivní Pet Koule 1 x USB Nabíjecí Datový Kabel 1 x Návod k použití

Štítky: produkt, auto hračka pro kočky, míč pet hračka, kočka hrát, kočičí dům nuly, kočka catnip hračka, kočka cvičení kola, cat kicker hračka, míč kočky, cat dancer.

Typ Hračky Koule
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

DC 5V Gumové 360 Automatické Válcování Vodotěsné Inteligentní Interaktivní Kluk Hračka Pet Koule Blikající RGB LED Světlo, USB Dobíjecí pro Kočka, Pes

Napsat svou recenzi!

Související produkty