100 Ks 19CM 22AWG Měděné Pickup Přípojka Drát Vést Kabel Pro Elektrickou Kytaru, Bass - 5 Barvy:na výběr

Nové

308.46 Kč

Barvy:Červená & Žlutá & Modrá & Černá & Bílá pro výběr, Délka: Přibl.190mm Materiál:22AWG měděné vodiče obsah Balení: 100 x Kytara Pickup Přípojka Drát

Upozornění pro nákup doplňků pro elektrické kytary

Jak tam jsou tak mnoho různých druhů elektronických kytarové příslušenství s vynikající velikostech a dodavatelů pro tyto výrobky jsou různé, prosím, zeptat se na přesnou velikost, aby prodejci přímo.Prosím, změřte si velikost přesně, a pak dejte nám vědět.Prodáváme pouze podle velikosti seřazeny podle sebe v pořadí.

O velikosti

Protože existuje mnoho různých druhů kytaru, náhradní díly a příslušenství.Velikosti obrázků pro výrobky, které potřebují přesnou velikost, aby se vešly na kytary byly uvedeny.Prosím, potvrďte svou velikost pečlivě před cílem.Některé přípustné chyby v pevném rozsahu by tam být, protože různé skvrny a chyby měření.

O barevný rozdíl

Všechny produkty by měly být fotit na místě!Kvůli natáčení světla a různé obrazovky, atd, fotografie, barvy bude trochu lišit od skutečných produktů.Všechny barvy by měly následovat skutečné produktů.

O doručení

Zboží by mělo být zaslány do 5 až 7 pracovních dnů, jakmile dostaneme vaši objednávku.

O velkoobchod

Prodáváme pouze kytara díly a příslušenství, a váš dotaz, pro všechny velkoobchodní údaje by měly být velmi vítán a velmi příznivá cena by měla za předpokladu,.

Štítky: 4 string bass pickup, kytara pickup drát, Kabel 22awg, bass pickup set, 5 string bass pickup, ztráty může překročit stanovené hodnoty kytara kabel, tónů na kytaru, kabel, tin elektrická kytara, přípojka drát, akustické elektrická kytara kabel.

Název produktu Kytara Pickup Přípojka Drát
Délka Approx19cm
Místo Původu Čína
Číslo Modelu NBJE-BK-10 CM-100
Původ KN(Původu)
Typ Kytara Pickup Přípojka Drát
hmotnost 1.3g/piece
Materiály Měď
Barvy Červená & Žlutá & Modrá & Černá & Bílá

Napsat svou recenzi!

100 Ks 19CM 22AWG Měděné Pickup Přípojka Drát Vést Kabel Pro Elektrickou Kytaru, Bass - 5 Barvy:na výběr

Napsat svou recenzi!

Související produkty