Před zadní nápravou ocelové kolo hub míč kruh MTB horské kolo míč držák náboje příslušenství

Nové

185.16 Kč

Specifikace Model:půjčovna míč držák Materiál:ocel míč velikost: 6.35 mm pro zadní náboj a přední kotouče 4.743 mm pro přední náboj ,nelze použít pro kotouče Poznámka: každý hub potřebovat pár ball držáků na levé a pravé balení obsahuje náboj kulový držák*1 pár

1. Uveďte, prosím, správnou adresu,psč, příjemce\'s jméno, telefon,je velmi důležité.

2.Všechny položky budou odeslány do 3 pracovních dnů poté, co vaše platba je jasné.

Poznámka: China Post Air Mail/Pozemek jen patří k celosvětově post systém, který je mnohem pomalejší než Zvláštní Dodání.

Pokud jste obdržel nesprávné, poškozený, vadný, nebo položky, jak je popsáno, prosím, kontaktujte nás do 5 dnů na výměnu nebo vrácení.

vrácené zboží musí být v původním stavu a s veškerým originálním balení,manuály a příslušenství.uděláme, co bude v našich silách opravit problémy!

1. Naše obrázky jsou Střelba v Naturáliích.

2. Všechny výrobky jsou Značky nové, Nepoužité.

3. pokud tam máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte mě, on-line nebo E-mailem.

4. Laskavě Upozornění:pokud jste přišel z Brazílie či Itálie,to bude zpoždění mnohem více času na celní a někdy se vám může platit daň.

5. Prosím, potvrďte transakci ihned po obdržení balíčku.

Snažíme se, aby každé transakce pozitivní zkušenost a bude dělat vše možné k nápravě problému.Ocenit vaše cenné připomínky nebo návrhy.Vaše Pozitivní odpovědět s 5 Hvězd je duše a moc pro nás, protože to, co jsme práce je vaše spokojenost a povolení dokonce i potlesk

Štítky: campagnolo náboje, obří kolo nápravy, náprava náboje kol, kolo nápravy klíč, uhlíkové oceli kolo náboje nápravy, kolo náboje nápravy pevné, kolo kovové nápravy, ocelové kola nápravy, rozpěrky kol nápravy, silniční kolo náboje nápravy.

Náboje Díry Číslo 32 Děr
Materiál OCEL
Disk Mount Ano
Barva STŘÍBRNÁ
Brzdový Systém Kotoučové Brzdy
Mluvil Díry 20 - 28
Pozice Přední
Kategorie Korálek Hub

Napsat svou recenzi!

Před zadní nápravou ocelové kolo hub míč kruh MTB horské kolo míč držák náboje příslušenství

Napsat svou recenzi!

Související produkty