Doprava zdarma Olejové Nádrže VCL1 Plastové Úroveň Vodní Senzor Plovákový Spínač Elektrické

Nové

756.78 Kč

Doprava zdarma Olejové Nádrže VCL1 Plastové Úroveň Vodní Senzor Plovákový Spínač Elektrické

Úvod: plovoucí spínač se skládá z magnetické jarní spínač a utopence.Plaváček vyvolá magnetické jarní spínač hladiny kapaliny testováno se pohybuje nahoru a dolů, a tím detekci polohy hladiny kapalin.

Vlastnosti: použití dovážené spínač komponenty, kompaktní velikost, jednoduché pracovní princip, vysoce spolehlivé a levnější cenu, k dispozici s různými materiály a specifikace plovoucí míč, také specifikace mohou být změněny v souladu s klienta ' s požadavkem.

Aplikace: vodní fontány, klimatizace, zvlhčovač vzduchu, vybavení koupelen, prodej stroje, olejové nádrže a chemické kontrolu hladiny kapalin.To bude být široce aplikovány na motorová vozidla, průmyslová zařízení, zemědělské stroje a domácí spotřebiče v budoucnosti.

Snímač de nível de aço inoxidável

Descrição: Nível ligar o interruptor reed magnético e flutuar composição, o flutuador se pohybovat para cima e para baixo com o nível dělat líquido medido, toque č. interruptor reed e detectar a posição nivelada.

Características: Importado elementos de comutação, leve, princípio de funcionamento é simples, confiável, barato, com diferentes e materiais especificações dělat flutuador para escolher, os parâmetros elétricos podem ser alteradas de acordo com as necessidades dělat cliente, jako especificações especiais státech pode ser personalizado.

Aplicação: dispensador de água, aparelhos de ar condicionado, umidificadores, gua, equipamentos de casa de banho, máquinas de venda automatica, caixas de correio, controle de nível de líquido químico, automotivo, equipamentos industriais, equipamentos agrícolas, eletrodomésticos perspectiva ampla aplicação.

Nerezový snímač hladiny

Specifikace

položka

technické parametry

Max. kontaktní síla

10W

50W

Max přepínač napětí

100VDC/100VAC

350VDC/300VAC

Min prolomit napětí

150VDC

600VDC

Max přepínač aktuální

DC0.5A

DC0.7A/AC0.5A

Max nést aktuální

1.0 A

2.5

Max. odpor kontaktů

100mΩ

100mΩ

Min izolační odpor

1000000000Ω

10000000000Ω

Kontaktujte život

10000000times

Použitelná teplota prostředí

-40~+125

materiál

SUS304SUS316(přizpůsobení)

Sestavte šroub

M10X1NPT1/8NPT1/2(přizpůsobení)

Plovoucí míč standard

D24*24D28*28(přizpůsobení)

Odpor proti stlačení plovoucí míč

0.7Mpa1.4MPa (přizpůsobení)

vést

UL 1015 22AWG(přizpůsobení)

Balení a Doprava BALENÍ:

Standardní export balení karton.DOBA DODÁNÍ:

3-8 dnů po potvrzení objednávky,detail, datum dodání by mělo být rozhodnuto podle

výroba sezóně a množství objednávky.Informace O Společnosti

Ningbo VMATIC Liquid Control Industry Co., Ltd je specializovaný výrobce a vývozce dávkovací systémy a zařízení pro všechna odvětví průmyslu.Všechny tekutiny může být přesně dávkován buď pomocí tlaku vzduchu nebo mechanické síly.Jsme odhodláni výdej design, vývoj, výroba a prodej.Máme 10 velkých sérií pro naše výrobky, příslušné klasifikace podle kvality a funkce, atd. Každý z našich předmětů se řídila tím, že poskytuje na všechna průmyslová odvětví nákladově efektivní řešení pro potřeby k dávkování kapalin a vložit v kontrolovaným způsobem.

Všechny tekutiny může být přesně dávkován buď pomocí tlaku vzduchu nebo mechanické síly.Dodáváme jednoduché ruční nebo lavičky, dávkovače na jeden díl materiálů pomocí automatické robotické dávkovací systémy s vizí uznání a metr-mix zařízení pro dva-část materiálů, jako jsou epoxidy.Kompletní řada výměnných injekčních stříkaček, sudy, jehly a tipy jsou také k dispozici.

Naše výrobky jsou vhodné pro mnoho aplikací, včetně Lékařské, Elektronické, Šperky, Automobilový průmysl a všeobecné průmyslové OEM montážní operace.

Jsme odhodláni poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní zboží a dobrá hodnota za peníze, které zajistí spokojenost s vysokou úroveň oddanosti.

Těšíme se na příležitost, aby služby své výdej požadavky.Historie 1 Naše Továrna Založena

naše továrna založena od roku 2009, začne naše demestic prodej 2 Dobrý Prodej V Číně

prodáváme rychle, v naší Číně Trhu, a vychutnat si dobrou pověst 3 Dovoz A Vývoz, Oddělení Zřízen

náš dovoz a vývoz, oddělení zřídit, začneme náš mezinárodní prodejní 4 Prodat Rychle na Palubu

náš vývoz roční prodejní částka dosáhnout USD 5,000,000 Certifikace

Zajištění Kvality

Chraňte Své Platby,

Zabezpečte Vaši Objednávku Naše Výhody

Vysoká Kvalita---- Kvalitní Suroviny, Moderní Zařízení, Dobře Postupů.

Štítky: chevrolet senzor, lodi, jachtě, množství paliva, paliva jednotka, plovák paliva v nádrži, snímače hladiny nádrže, skútr senzor, úroveň motocykl, sensor volvo, e46 snímače hladiny oleje.

Číslo Modelu VCL1a
Typ Potrubí
Značka VMATIC

Napsat svou recenzi!

Doprava zdarma Olejové Nádrže VCL1 Plastové Úroveň Vodní Senzor Plovákový Spínač Elektrické

Napsat svou recenzi!

Související produkty