2017 5d diamond mozaika Diamond malování cross stitch módní crystal square dívka Portrét malování drahokamu vyšívání

Nové

83.43 Kč

Upozornění:Toto je diy diamantový malířství,není hotový obrázek,je třeba dokončit sami.Název Produktu: Diamond Výšivky/Diamond Mozaika/Diamond Malování Využití: Domácí/Hotel/Kancelářské/Svatební Deocration...

Plátno velikost : 30*30cm

Velikost obrazu : 25*25cm

Výroba Podrobnosti: Výroba Detail: 1.Viz srovnávací tabulka na plátně identifikovat každý diamant číslo a odpovídající tištěné číslo na plátně. 2.Vložte kulatý konec tečkování pero do tečkování cement (push těžké udržet cement v místě). 3.Použijte kulatý konec pera držet diamant a lehce stiskněte dolů k odstranění další cement. 4.Roztrhat částečné filmu a místo diamantu na plátně podle odpovídající číslo. 5.Pokud se budete držet diamant na špatné oblasti na obraze, odstranit diamond s pinzetou. 6.Po dokončení, lehce stiskněte dolů na diamanty s rukou nebo knihu, aby zajistily, že diamanty jsou pevně připojeny.

Štítky: schránky, složka souborů, kotě ren, diamond malování, schránky, souboru, 3d diamond malování triptych, diamond malování fortnite, marocké mozaiky, Stan 6m, crystal mozaika, cross diamond.

Značka COTOYOZOR
Styl Evropa
Počet Barev 1-30
Použití Obrazy
Vkládání Oblasti Částečné
Formulář Multi-picture Kombinace
Původ KN(Původu)
Rám No
Vzor Typu PORTRÉT
Materiál Pryskyřice
Vnější Obal PAPÍROVÝ SÁČEK
Plátno Způsob Balení Srolované
Diamantový Tvar KOLO

Napsat svou recenzi!

2017 5d diamond mozaika Diamond malování cross stitch módní crystal square dívka Portrét malování drahokamu vyšívání

Napsat svou recenzi!

Související produkty