1-10 Pár Pro Nissan Logo Laser Projektor Dveře Auta Světla Dveře Krok, Se Svolením Světlo Pro Nissan Patrol Teana Zdvořilost Vítejte Lampa

Nové

126.56 Kč

Emitující Logo: Pro Nissan Logo Vhodné Auto: Pro Nissan Teana 2006-2012 Pro Nissan Patrol Období 2010-2014 obsah Balení: 1-10 Pár * Dveře Auta Logo Světlo Tipy: Pokud chcete vidět skutečné produkty, logo, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Položky jsou dodávány s 1-3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je potvrzena.Tam budou nějaké zpoždění pro dovolenou, jako je Národní Den, Čínský Jarní Den, a tak dále, budeme se snažit v našich silách, aby zajistil doručení po dovolené končí, doufám, že můžete pochopit.

nbsp

2. Doprava zdarma na celém světě

a.E-paket, obvykle trvá 10-20 dní na místo určení

b.China Post Registrovaných Air Mail, obvykle trvá o 16-35 dní do cílové země (To bude odloženo kvůli víkendy, svátky, vzdálené oblasti, atd.)

c.Další komerční metody, prosím, kontaktujte nás před zaplacením.

nbsp

3. Pokud jde o sledování info (pokud zvolíte lodní metody, které mají sledování informací), prosím klikněte www.17track.net pro vás odkaz.

nbsp

4. Pokud přesto nechcete přijímat objednávky do 60 dnů (s výjimkou Brazílie), prosím, kontaktujte nás první, budeme kontrolovat a řešit problém.Všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin obecně, někdy jsme se zpoždění pro víkend nebo dovolenou, pokud se nemůžete dostat naše reakce po 48 hodin, prosím, laskavě zkontrolujte spam, nebo nás kontaktujte s e-mailem.

nbsp

5. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

1. Budete mít 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to, jakmile jste jej obdržel.Pokud máte vlastnil položky více než 7 dnů, má se za to, že byly použity, my nebude problém si náhradu nebo výměnu.Nemáme žádné výjimky.Přepravní náklady je společná pro oba prodávající a kupující na polovinu.

nbsp

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše číslo objednávky.

nbsp

3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty.Po oba kupující a prodávající zrušit transakci z www.jonas-tour.cz nebo si můžete zvolit mít náhradní.

nbsp

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobky nejsou, jak inzeroval.

1. Vaše uspokojivé, je náš konečný cíl, a váš názor nás bude tlačit dál.

nbsp

2. Pokud jste uspokojení s našimi produkty a služby, prosím, laskavě zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu.

nbsp

3. Pokud jste hlen uspokojit s našimi výrobky nebo služby, prosím, neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní, tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy.

nbsp

nbsp

Štítky: nissan logo gomme, renault lišta, prahu, buick, brz logo světlo, nissan patrol y61, znak nissan, patrol y61, patrol y62, auto nissan teana.

Obsah Balení 1-10 Pár * Auto Dveře Znak Světla
Materiál PC + LED
Instalace Plug and Play
Značka YANF
Model NE. 10915
Název Položky LED Auto Dveře Odznak Světla
Typ Položky Vítejte Světlo
Aplikace Auto Pro Nissan Teana 2006-2012; Pro Nissan Patrol 2010-2014
Emitující Logo Pro Nissan LOGO

Napsat svou recenzi!

1-10 Pár Pro Nissan Logo Laser Projektor Dveře Auta Světla Dveře Krok, Se Svolením Světlo Pro Nissan Patrol Teana Zdvořilost Vítejte Lampa

Napsat svou recenzi!

Související produkty